Előfizetői tartalom

Bejelentette a Pentagon: amerikai katonák indulnak meg Ukrajnába, egyetlen céljuk van

Portfolio
Az ukrán RBK hírügynökség számolt be arról, hogy az Egyesült Államok védelmi minisztériuma amerikai katonákat küld Ukrajnába, hogy fontos ismereteket sajátítsanak el.

A Pentagon katonai személyzetet küld a kelet-európai országba, hogy valós harci körülmények között tudják megfigyelni a katonai drónok használatát. Az Egyesült Államok szeretné elsajátítani az ukránok tudását, különösen a pilóta nélküli repülőgépek (UAV) elleni védekezési stratégiákat. Pete Hegseth védelmi miniszter mindezeket egy kongresszusi meghallgatáson jelentette...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés