Előfizetői tartalom

Lavrov felfedte Amerika nagy tervét: megszereznék a felrobbant gázvezetéket, ezzel ők diktálnának

Portfolio
Interjút adott Szergej Lavrov orosz külügyminiszter, amiben egy körvonalazódó megállapodásról beszélt az Egyesült Államokkal – közölte a Ria Novosztyi.

Lavrov szerint Amerika szeretné olcsón megszerezni az Északi Áramlat azon szakaszait, amely európai vállalatok tulajdonába tartozik. Az orosz külügyminiszter egy beszélgetés során arra hívta fel a figyelmet, hogy miképpen változik a Fehér Ház kommunikációja. Ameddig Joe Biden elnöksége idején határozottan kijelentették, hogy a vezetékek nem fognak működni, addig mostanra...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés