Előfizetői tartalom

Itt a bejelentés: súlyos büntetést kapott a nyakába a sziget, ami Trump céltáblájára került

MTI
|
Portfolio
A kubai kormány több tagját, valamint intézményeit sújtja szankcióval az Egyesült Államok.

Az amerikai külügyminisztérium hétfői bejelentése szerint büntetőintézkedés alá került a kubai belügyminisztérium, valamint az alá tartozó rendőri erő, a forradalmi rendőrség (Policía Nacional Revolucionaria) és a kubai hírszerzés. Az állami szervek mellett 11 kormányzati vezető is szankció alá került, köztük a hadsereg több vezetője, a hírszerzés irányítója...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés