Előfizetői tartalom

Berlini kórházban ápolnak egy ebolás beteget, egy másik is érkezik Prágába

MTI
Ebolával fertőzött amerikait ápolnak egy berlini kórházban, a szerda hajnalban beszállított páciens állapotáról nem közöltek részleteket.

A beteget az egyetemi klinika egy fokozottan védett elkülönítőjében helyezték el a Charité orvosi központban. Az amerikai férfi a Kongói Demokratikus Köztársaságban járt, és ott kapta el az ebolavírust. Rendőrautók, motoros rendőrök, illetve tűzoltók és mentőautók kíséretében szállították be a kórházba. Nina Warken egészségügyi miniszter elmondta, Németország...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés