Előfizetői tartalom

Határozott üzenetet küldött a magyar külügyminiszter az orosz támadás után

Portfolio
Orbán Anita külügyminiszter az X-en reagált az éjszakai, Kijevet és térségét ért orosz rakéta- és dróntámadásra. A tárcavezető szerint elfogadhatatlan, hogy civileknek rakétákra, drónokra, robbanásokra és életveszélyre kell ébredniük.

A külügyminiszter szerint civileknek soha nem kellene arra ébredniük, hogy rakéták, drónok és robbanások veszélyeztetik az életüket. Hozzátette: otthonok semmisültek meg, családok szakadtak szét, ártatlan emberek haltak meg és sebesültek meg. Ez elfogadhatatlan – írta Orbán Anita, hozzátéve, hogy Magyarország határozottan elítéli a támadást, és kiáll az áldozatok...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés