Előfizetői tartalom

Nincs béke: Amerika súlyos csapást mért a rezsimre, a válasz nem maradt el

Portfolio
Május 28-ra virradóra ismét egymást támadta az Egyesült Államok és Irán, egyelőre nem látszik a béke – írja a The Guardian.

Az Egyesült Államok légicsapásokat hajtott végre az iszlamista rezsim katonai támaszpontjaira, valamint támadó drónokat lőttek le. Az amerikai tisztviselők elismerték az esetet, majd hozzátették, hogy Teherán egy amerikai katonai bázist támadt Kuvaitban. A Központi Parancsnokság (CENTCOM) azt forrásai állítják, négy drónt semlegesítettek, amelyek fenyegetést jelentettek...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés