Előfizetői tartalom

Nyugati szomszédunk dobott mentőövet a magyar vasútnak, kocsikat bérel nyárra a MÁV

Portfolio
A MÁV tíz, szinte új első osztályú InterCity-kocsit bérel az osztrák állami vasúttársaságtól, az ÖBB-től a nyári szezonra, amelyeket a balatoni vonalakon állítanak majd forgalomba. A megállapodás a korábban megromlott osztrák-magyar közlekedési kapcsolatok rendeződését is jelzi és azonnali, átmeneti megoldást nyújt a hazai vasút súlyos járműhiányára - tudósított a Népszava.

Property X 2026Újra Property X! - A Portfolio legélménydúsabb, legsportosabb ingatlan X finanszírozás X építőipar konferenciája idén is Füredre hívja a szakma kiemelt szereplőit! Találkozzunk!Információ és jelentkezés Vitézy Dávid közlekedési miniszter a lapnak adott válaszában a lépést bár kevésnek tartotta, de életmentőnek nevezte. Elmondása szerint a két állami...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés