Ez a bejegyzés egy percről percre cikk része. Vissza a cikkre
Megosztás

Összeült a Belügyi Érdekegyeztető Tanács

Szerda délelőtt a Belügyi Érdekegyeztető Tanács (BÉT) informális, bemutatkozó ülést tartott, ahol a rendvédelmi szakszervezetek képviselőivel folytattunk tárgyalást a Nemzetbiztonsági, illetve a Honvédelmi és Rendvédelmi Bizottság előtt tett vállalásaimról, a különböző ágazati állományokat érintő problémákról, az ezekre tett megoldási javaslatokról, továbbá arról, hogy a Belügyminisztérium és azon belül a belügyminiszter hogyan képzeli el a jövőben a rendvédelmi dolgozókkal és az érdekvédelmi szakszervezetekkel való kapcsolattartást – közölte Pósfai Gábor belügyminiszter.

Jelezte, hogy arról már megállapodtak, hogy a BÉT ezentúl gyakrabban, negyedévente fog ülésezni, így elősegítve a folyamatos párbeszédet és a konstruktív együttműködést.

BUDAPEST - Széchenyi Kártya Roadshow 2026

BUDAPEST - Széchenyi Kártya Roadshow 2026

2026. június 17.

Erős forint: piaci hullám vagy rezsimváltás?

2026. június 24.

Sustainable World 2026

2026. szeptember 8.

Private Health Forum 2026

2026. szeptember 10.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet