Előfizetői tartalom

Elindult az EDGE - Pannon GSM Európa élén

Portfolio
A tavasszal megkezdett kísérletek után a Pannon GSM október 20-án, Európában elsőként elindítja az EDGE szolgáltatást együttműködő partnerei számára. A megoldás a jelenlegi EDGE-képes mobiltelefonokkal ISDN sebességű adatletöltést tesz lehetővé. A hamarosan megjelenő új készülékekkel további sebességnövekedés várható.

Az EDGE a város több helyszínén érhető el, köztük az Infopark és a Westend területén. A rendszer képességeit a szolgáltató öt nagyvállalati ügyfele, illetve a két műszaki felsőoktatási intézmény oktatói és hallgatói próbálják ki mindennapi munkájuk során, a Pannontól és a Nokiától kapott telefonokkal. A Pannon GSM az eredményektől függően dönt a technológia...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés