Előfizetői tartalom

Mik a Zalakerámia tervei?

Portfolio
A tegnapi rendkívüli Zalakerámia közgyűlést követően Márton Péter, a cég vezérigazgatója azt nyilatkozta a Napi Gazdaságnak, hogy a társaság fő célja az üzemi eredményszint növelése. A cégvezető az esetleges tőzsdei kivezetésről nem nyilatkozott.

Márton elmondta, hogy folyik a cég átvilágítása, s november végére elkészül a jövő évi üzleti terv. A legfontosabb cél a mindössze 5%-os üzemi eredményszint növelése, hiszen ez az érték nemzetközi összehasonlításban is rendkívül alacsony.A költséghatékonyság növelése mellett a bevétel emelését is el kell érni ehhez, így cél, hogy a jelentős import csökkenjen...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés