Előfizetői tartalom

Nyílt vita Demszky és Orbán között - ki mit tesz sínre?

Portfolio
Demszky Gábor főpolgármester nyílt vitára hívta ki Orbán Viktort, a Fidesz elnökét - értesült az InfoRádió. Budapest első embere azzal indokolta az ellenzéki politikus kihívását, mert Orbán egy közelmúltbeli nyilatkozatában azt mondta: ha ismét ő lesz a kormányfő, "sínre teszi a 4-es metrót".

"Kijelentése két szempontból is meglepett. Egyrészt a 4-es metró sínen van Ön nélkül is. (...) Másrészt a budapestiek többségével együtt úgy látom, a 4-es metró ügye csak Ön nélkül van sínen" - fogalmazott a főpolgármester. Demszky Gábor szerint nyilvános vitájuk eldöntheti, mennyire hitelesek a fideszes politikus Budapestre vonatkozó ígéretei.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés