Előfizetői tartalom

Nemcsak Gyurcsány és Orbán vitázik egymással - még két szék

Portfolio
Meglepő javaslattal állt elő tegnap a Fidesz: az április 5-re tervezett miniszterelnök-jelölti vitára az MDF és az SZDSZ színeiben Dávid Ibolya és Kuncze Gábor is kapjon meghívást. Gyurcsány Ferenc beleegyezett a szokatlan kezdeményezésbe. A rendszerváltás óta eddig közvetlenül a választások előtt csak a két kormányfőjelölt vitázott egymással.

A Fidesz javaslata szép gesztus arra, hogy a kisebb, a bejutás küszöbén, illetve egyes felmérések szerint alatta "táncoló" pártok a szélesebb plénum előtt is lehetőséget kapjanak érveik, ígéreteik bemutatására a kampányhajrában. Egyúttal megnehezíti a két eredeti résztvevő számára, hogy kitűnjenek, megkülönböztessék programjukat, megvédjék álláspontjukat. A nagyobbik...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés