Előfizetői tartalom

Diákoknak kedvez a MÁV!

Portfolio
Az idei évben folytatatja a jegyértékesítési pontok tervek szerinti létesítését a felsőfokú oktatási intézményekben a MÁV.

A mai napon a győri Széchenyi István Egyetemen, április 3-án pedig Budapesten, az ELTÉ-n nyit újabb gépesített menetjegy-értékesítési pontokat a hazai vasúttársaság, melyek a hétköznapokon legalább öt órán át tartanak nyitva. Ily módon ezentúl hat felsőfokú oktatási intézmény hallgatóinak lesz lehetőségük arra, hogy az iskolákban akár a szünet ideje alatt megvásárolhassák...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés