Előfizetői tartalom

Vételek MOL-ban, OTP-ben, ma esik az Egis

Portfolio
A régió egészében optimistán kezdődött a mai délelőtt. A BUX az orosz RTS-sel együtt 1% feletti emelkedéssel jellemezhető, a cseh PX 50 és a török ISE 100 ennél mérsékeltebb pluszban mozog. A UBS szerint az elmúlt időszakban lezajlott eladási hullám jó belépési pontot jelenthet Isztambulban.

MOLReal-time árfolyamInformációs panelAdatletöltés A magyar blue-chipek közül a MOL 1.2%-kal 22,000 Ft fölé lendült, az OTP papírjai csaknem 2%-kal drágulva 7,680 Ft-on cserélnek gazdát. A gyógyszerszektorban a tegnapi sztárpapír, az Egis 2%-kal 34,000 Ft alá korrigált lefelé, a Richter papírjai 43,300 Ft-ig erősödtek. A kisebbeknél a nap nyertese a Fotex és a Synergon...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés