FONTOS Megjött a Fed kamatdöntése - Megremegtek a tőzsdék, esett az arany is
 
Előfizetői tartalom

Átadták a több mint 2 milliárd forintból felépült Strabag üzemet

Portfolio
Több mint kétmilliárd forintos beruházás keretében tegnap átadták a Strabag és a Magyar Aszfalt Kft. budapesti aszfaltkeverő üzemét - írja az mti.

A telephelyen két gyártósoron óránként 360 tonna hengerelt és 120 tonna öntött aszfaltot állítanak elő a Strabag legnagyobb és Európában legmodernebbnek számító üzemében. A Napi értesülései szerint a Strabag újabb beruházásra készül Királyegyházán, ahol cementgyárat építenének.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés