Előfizetői tartalom

Lendületesen kezdte a napot a pesti börze

Portfolio
Az amerikai piacok optimista hangulata átterjedt a pesti börzére is, melynek mutatója, a BUX 0.7%-os pluszban 24,233 pont áll jelenleg. A régiós indexek közül az RTS 1%-os erősödéssel kezdte a napot.

A vezető részvények közül a nyitást követően 20,680 forinton is járó MOL, jelenleg 0.9%-os pluszban, 20,400 forinton áll. Az OTP eközben 0.8%-kal 8,810 forintig erősödött. A tegnapi napot napi maximumon záró Richter piacán egyelőre az eladók vannak többségben, akiknek köszönhetően a gyógyszergyártó részvényei közel 1%-os mínuszt mutatnak. Szektortársa, az Egis eközben...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés