Előfizetői tartalom

Mit hozott a BÉT közgyűlés?

Portfolio
A mai napon tartotta a BÉT éves rendes közgyűlését, melyen a résztvevők elfogadták a 2006-os évi beszámolót és döntöttek a tavalyi évi nyereség teljes egészének osztalékként való kifizetéséről.

A BÉT adózott eredménye 2.4 milliárd forint volt 2006-ban, 36 millióval több, mint egy évvel korábban. Elsősorban a tőzsdei forgalom emelkedésének (a részvényszekcióban a 2005. évi átlagos napi 19.1 milliárd forintos forgalom 25.8 milliárd forintra nőtt 2006-ban) köszönhetően a bevételek 549 millió forinttal emelkedtek.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés