Előfizetői tartalom

Nap végére kismértékben szépített a BUX - Émász rali a piacon

Portfolio
Az amerikai részvényindexek a tegnapi esést követően felfelé vették az irányt, melynek szerepe lehetett abban, hogy az európai börzék is talpra tudtak állni. A régióban a tegnapi nap legnagyobb vesztese, a lengyel WIG 20 0.3%-kal emelkedett, míg az orosz RTS 2.5, a cseh PX 0.8%-kal csökkent. A hazai benchmark 1.1%-kal került lejjebb magas, 66 milliárd forintos forgalommal, melyben azonban jelentős hatása volt a MOL piacán megfigyelhető délelőtti gigakötésnek.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés