Előfizetői tartalom

Leépít a Flextronics, idén már nem először

Portfolio
Két héten belül második gyáránál jelentett be jelentős létszám-leépítést a Flextronics, a cég most tabi gyárából bocsát el 370 szerelősori és irodai dolgozót. A vállalat bízik a munkahelymegtartó kormányzati intézkedésekben, és abban, hogy a következő hónapokban nem lesz szükség több leépítésre a saját alkalmazottak körében.

A Világgazdaság értesülései szerint Hetényi Márk, a cég pénzügyi igazgatója a globális válság nyomán visszaesett megrendelésekkel indokolta a döntést, csakúgy, mint a zalaegerszegi elbocsátások esetében. Hetényi szerint olyan körülmények játszanak még közre, mint a bérinfláció, az adóemelés, a forintingadozás, vagy az energia régiós drágulása. Mindez drasztikusan...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés