Előfizetői tartalom

A bankok után a MOL is: újabb hazai nagyvállalat épít le

Portfolio
Egy újabb hazai nagyvállalat, a MOL is bejelentett létszám leépítéssel kapcsolatos intézkedéseket - tudta meg a portfolio.hu piaci forrásokból. Értesülésünket a MOL is megerősítette, s hozzátette, hogy erre a tevékenység racionalizálása miatt van szükség.

Több mint 5,400 munkatársa közül mintegy 220 dolgozójától válik meg a MOL - mondta el a portfolio.hu-nak Somlyai Dóra, a MOL magyarországi kommunikációs igazgatója. A leépítést az idei év során folyamatosan valósítja meg az olajcég, jelenleg az előzetes értesítések átadása folyik. Az elbocsátások harmadát azonban előrehozott, illetve korkedvezményes nyugdíjazással...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés