Előfizetői tartalom

651 ezer eurónyi osztalékot fizet a Fotex az elsőbbségi részvényekre

Portfolio
Hétfőn tartotta éves rendes közgyyűlését a Fotex, melyen minden határozati javaslat elfogadásra került. A társaság az osztalékelsőbbségi részvények után 651,000 eurót fizet ki, ami papíronként 0.42 euró.

A közgyűlés határozati javaslatai: - A Közgyűlés jóváhagyta az Igazgatótanács 2009. december 31. napjával záródó üzleti év pénzügyi jelentéséről, a mérleg és az eredmény kimutatásról szóló jelentését. - A Közgyűlés megállapítja, hogy az Audit Bizottság beszámolót nem készített. - A Közgyűlés jóváhagyta a könyvvizsgáló 2009. december 31. napjával...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés