Előfizetői tartalom

A hegymenet után lefelé csorog a pesti parkett

Portfolio
A tegnapi 3% feletti erősödést követően a korrekció jegyében kezdődött a nap a pesti parketten, ahol a BUX jelenleg 1,1%-os csökkenést mutat. A piacok a délutáni amerikai makroadatokra, valamint Obama és Bernanke beszédére figyelhetnek.

A vezető blue chipjeink közül a MOL 1,2, az OTP 2, az MTelekom 0,4%-ot veszített az értékéből, a Richter jelenleg stagnál. Technikailag a MOL számára továbbra is a 17 500 Ft jelent egy komoly ellenállást, míg az OTP számára a 4150-4200 Ft-os támaszt megtartva a 4400-4500 Ft-os ellenállási zóna lenne elérhető.OTPReal-time árfolyamInformációs panelA mai nap során a befektetők...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés