Előfizetői tartalom

Fellegi: egységes külső energiapolitikát kell kialakítani az Unióban

Portfolio
Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter az energiaügyi miniszterek kétnapos informális találkozóján az energetikai kérdések területén megnyilvánuló egységes EU-s külpolitika és fellépés mellett érvelt a lengyelországi Wroclawban - számol be a fejlesztési tárca közleményében.

"A fukushimai katasztrófa, az észak-afrikai események és a gazdasági válság új helyzet elé állították az Európai Unió tagállamait. Egységes és megfelelően összehangolt külső energiapolitikát kell kialakítani a belső piac kiteljesítéséhez és a kulcsfontosságú politikai - ezen belül a nemzetközi együttműködési - célkitűzések eléréséhez is - vélekedett a miniszter....

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés