Előfizetői tartalom

Ismét előtérben az energetikai témák az orosz-uniós csúcstalálkozón

Portfolio
Informális vacsorával kezdődött tegnap Szentpéterváron az Orosz Föderáció és az Európai Unió vezetőinek 29. csúcstalálkozója. A találkozón egyebek mellett tárgyalnak majd a felek a harmadik energiacsomag megvalósításáról és a Kaszpi-tenger alatti gázvezeték megépítéséről is - számol be az MTI.

Vlagyimir Putyin államfő és José Manuel Barroso, az Európai Bizottság elnöke, valamint Herman Van Rompuy, az Európai Tanács elnöke a rendezvény informális jellege ellenére az Európai Unió és Oroszország gazdasági helyzetével a válság leküzdésével összefüggő kérdéseket is megvitatják - közölte Dmitrij Peszkov, az orosz államfő szóvivője. A csúcstalálkozót ezúttal...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés