Előfizetői tartalom

Forgalom nélküli emelkedés a BÉT-en - Felülteljesítjük a régiót

Portfolio
Óvatos optimizmus uralkodik jelenleg Európa-szerte a piacokon, a hangulat azonban meglehetősen törékeny, ezt jól mutatja, hogy napon belül többszöri irányváltások figyelhető meg. A BUX 1,1%-os erősödésével felülteljesítő a régióban, ezzel lényegében sikerült ledolgozni a tegnapi kereskedés során elszenvedett veszteséget. A vezető papírok közül a MOL a befutó, melynek árfolyam több mint 2%-ot emelkedett.

Meglehetősen bizonytalan hangulat uralkodik ma Európa-szerte a részvénypiacokon, a délelőtt folyamán a főbb indexek többször is irányt váltottak. Jelenleg épp visszafogott optimizmus figyelhető meg, a DAX 0,5%-os pluszban áll, míg a hazai tőzsde részvényindexe, a BUX 1% feletti erősödést mutat. A magyar tőzsde ezzel felülteljesítőnek bizonyul a régióban, az emelkedés...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés