Előfizetői tartalom

Hamarosan összehasonlíthatóvá válhat a villany- és a gázszámla

Portfolio
A jövőben nem csak a villanyszámlán szerepel majd a fogyasztás kWh-ban, hanem a gázszámlákon is. A várhatóan legkorábban 2014 októberében életbe lépő új uniós szabályozás hatására könnyebben össze lehet majd hasonlítani a gáz- és áramfogyasztást - olvasható az IP Systems társaság közleményében.

Jelenleg az Európai Unió országaiban különböző mértékegységek alapján számolják a földgáz - és az abból származó energia - mennyiségét. A tagállamok számára azonban az országok közötti kereskedelem megkönnyítésére az uniós döntéshozók várhatóan legkorábban 2014 októberétől kötelezővé teszik a kWh használatát. "A térségben különböző mértékegységeket...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés