Előfizetői tartalom

10%-os gázáremelést hagytak jóvá Szerbiában

Portfolio
A szerb energiahatóság (AERS) a földgáz nagykereskedelmi árának átlagosan 10,4 százalékos emelését engedélyezte - tudósít az MTI.

Az új tarifa az ipari fogyasztóknál január 15-én, a lakossági fogyasztók számára február elsején lép életbe. A Srbijagas gázipari monopolcég nagyobb, 25 százalékos emelést akart. A vállalat szerint a hatóság által engedélyezett szerényebb áremelés veszteséget okoz a cégnek, és beruházások elhalasztását okozza. Szerbia gyakorlatilag teljes gázszükségletét...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés