Előfizetői tartalom

Székesfehérvár megvásárolná az ellehetetlenült fűtőművét

MTI
Székesfehérvár önkormányzata bejelentkezik a felszámolónál vevőjelöltként, mert a város szeretné megvásárolni a felszámolás alatt álló Székesfehérvári Fűtőerőmű Kft. magánbefektetők kezében lévő 49 százaléknyi tulajdonrészét - erről döntött péntek délelőtt zárt ülésen a közgyűlés.

"Cser-Palkovics András (Fidesz) polgármester a döntés után elmondta: várhatóan a tavasszal derül ki, tudnak-e konkrét ajánlatot megfogalmazni. Addigra a vagyonfelértékelések és egyéb adatok is az önkormányzat rendelkezésére állnak majd - tette hozzá. A városvezető szerint a stratégiailag kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetté nyilvánított társaság további működésének...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés