Előfizetői tartalom

Díjcsökkentést kér a kormány a vízműcégektől

MTI
Heves megye kormánymegbízottja arra kéri a megyében működő vízközmű-szolgáltatókat, a Heves Megyei Vízműveket és az Észak-magyarországi Regionális Vízműveket, hogy január végéig juttassák el hozzá díjcsökkentésre vonatkozó javaslataikat.

A Fidesz országgyűlési képviselőjeként is dolgozó Horváth László szerdán Egerben, a pártnak a kormány rezsicsökkentési programját ismertető sajtótájékoztatóján azt mondta: erre azért van szükség, mert a víz- és csatornadíj árképzése átláthatatlanul bonyolult, és a díjak indokolatlanul magasak. A politikus elmondta: Magyarországon az egrinél csak három megyeszékhelyen...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés