Előfizetői tartalom

Fontos megállapodást kötött a Magyar Telekom

Portfolio
2042-ig biztosan használhatja a Magyar Telekom a 2100 MHz-es frekvenciasávban lévő 2x10 MHz nagyságú frekvenciablokkját, miután a vállalat hatósági szerződést kötött a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal ezek használati jogosultságának megújításáról. A 2100 MHz-es frekvencia használata kulcsfontosságú a Magyar Telekom számára, hiszen ez a teljes frekvenciakészlet fontos részeként biztosítja az ügyfelek 4G-n és 5G-n zajló mobil szélessávú adat-, és hangszolgáltatását országszerte - közölte a vállalat.

A Magyar Telekom februárban jelentette be, hogy megkezdte a tárgyalásokat a Nemzeti Média és Hírközlési Hatósággal a 2100 MHz-es frekvenciasávban lévő 2x10 MHz nagyságú frekvenciablokkjának megújítására vonatkozóan. Lezárultak a tárgyalások, a megállapodás értelmében 2042. június 28-ig jogosult a Telekom ezen sávrész használatára, azt követően pedig a megállapodás...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés