Előfizetői tartalom

Esik a Telekom, lekerült az osztalék

Portfolio
Esik a Magyar Telekom a ma reggeli kereskedésben, a társaság papírjai ma már osztalék nélkül forognak. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

A Telekom árfolyama 4,9 százalékos mínuszban áll, 2424 forinton, 126 forinttal kerül lejjebb ma reggel, a nyitást követő percekben a tegnapi záróértékhez képest. A vállalat részvényeit tegnap lehetett utoljára megvenni osztalékért. A cég jelentős osztalékot fizet ki a részvényeseknek, összesen 136,4 milliárd forintot, ami részvényenként bruttó 154 forint. Ez 6 százalék...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés