Előfizetői tartalom

Montenegróban járt Jászai Gellért, az infrastruktúra-fejlesztésekről egyeztettek

Portfolio
Jászai Gellért, 4iG Csoport elnök-vezérigazgatója Podgoricában egyeztetett Milojko Spajić montenegrói miniszterelnökkel a 4iG Csoport montenegrói jelenlétével, valamint a One Montenegro jövőbeni üzletfejlesztési irányaival kapcsolatban. A találkozó középpontjában a következő generációs digitális infrastruktúra-projektekben rejlő együttműködési és befektetési lehetőségek álltak.

A felek áttekintették 4iG Csoport eddigi montenegrói tevékenységét és a társaság hosszú távú terveit. Montenegró továbbra is a 4iG Csoport stratégiai partnere a Nyugat-Balkánon, amit a One Montenegro társaságba történt befektetés is igazol – közölte a cég. A megbeszélésen kiemelt szerepet kaptak azok a jövőbeni digitális infrastruktúra-fejlesztések is, amelyek hozzájárulhatnak...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés