Előfizetői tartalom

Újra jön az inflációkövető korrekció, emeli díjait a Telekom

Portfolio
A Magyar Telekom megkezdte az inflációkövető díjkorrekció végrehajtásának előkészítését, júliustól 4,4 százalékos emelést jelentett be tegnap esti gyorsjelentésében.

Az „önkéntes díjkorlátozás” lejártával a társaság 2026. július 1-jei hatállyal, a Központi Statisztikai Hivatal által közzétett 2025. évi átlagos fogyasztói árváltozás értékével megegyező, 4,4%-os mértékű díjkorrekciót alkalmaz a Telekom – áll a negyedéves jelentésben. A 2026. március 12-étől érvényben lévő díjcsomagokra kötött ügyfélszerződéseket...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés