Előfizetői tartalom

Teljesen új mobilszolgáltatót indít Észak-Macedóniában a 4iG

Portfolio
Jászai Gellért, a 4iG elnök-vezérigazgatója Szkopjéban folytatott tárgyalásokat Hristijan Mickoski észak-macedón miniszterelnökkel, valamint Aleksandar Nikoloski miniszterelnök-helyettessel a vállalatcsoport észak-macedóniai stratégiai beruházásairól és hosszú távú fejlesztési terveiről.

A 4iG közlése szerint a megbeszélések középpontjában a vállalatcsoport észak-macedóniai távközlési beruházásainak előrehaladása állt, különös tekintettel a One Macedonia márka bevezetésére és az ország harmadik mobilszolgáltatójának elindítását célzó zöldmezős beruházásra. A társaság egy új generációs, 5G standalone technológiára épülő mobilhálózat...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés