FONTOS Elszabadultak az indulatok a Trump család európai luxusberuházása miatt – Már a kormány bukása a tét
 
Előfizetői tartalom

Leváltották a Digitális Magyarország Ügynökség vezérigazgatóját

Portfolio
Leváltották Both Andrást, a Digitális Magyarország Ügynökség (DMÜ) vezérigazgatóját, helyét Néz Péter veszi át. A teljes kormányzati informatikáért és a Digitális Állampolgárság Programért (DÁP) felelős szervezet új vezetőjét Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter nevezte ki - írja a Telex.

Az új vezérigazgató, Néz Péter legutóbb az IFUA Horváth tanácsadócégnél dolgozott szenior tanácsadóként. Ugyanennél a vállalatnál korábban Tanács Zoltán miniszter is hosszú ideig tevékenykedett. Ezt megelőzően Néz Péter nyolc éven keresztül a Mol informatikai vezetői posztját töltötte be. A távozó vezérigazgató megerősítette a Telexnek a leváltását. Both András...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés