Előfizetői tartalom

A kormány nem támogatja a debreceni akkumulátorgyár bővítését

MTI
A kormány nem támogatja a debreceni CATL-akkugyár további bővítését - jelentette ki a Közlekedési és Beruházási Minisztérium parlamenti államtitkára a Debrecinernek adott interjújában.

Tárkányi Zsolt az akkugyárakkal szembeni fellépésről, a vasútfejlesztésekről és a Debrecennel kapcsolatos elképzeléseiről szóló beszélgetésben aláhúzta: a Tisza-kormány nem lesz partner abban, hogy a CATL kínai akkumulátorgyártó a meglévő debreceni első gyára mellé egy másodikat és egy harmadikat is felépítsen. Ha rajtam, rajtunk múlt volna, akkor egyetlen akksigyár...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés