Előfizetői tartalom

Emelkedett a BUX, szárnyalt az OTP

Portfolio
Az amerikai félidős választások eredményei után emelkedtek az európai tőzsdék, a magyar tőzsde is emelkedett, a vételi erő egészen a nap végéig kitartott, a BUX index 1,4 százalékos erősödéssel zárta a hét harmadik napját. A hazai blue chipek kivétel nélkül emelkedtek, míg az OTP megtáltosodott, a bankpapír árfolyama 3,4 százalékos emelkedés után 10 950 forinton fejezte be a mai napot.

2018. november 07. 18:28 Megosztás Jól alakulnak a Telekom bevételei Közzétette harmadik negyedéves számait a Magyar Telekom. Bevétel szinten erős lett a negyedév, operatív és nettó profit szinten viszont elmaradt a várttól. ...