Alapkezelő részvény portfólió menedzsert keres (x)

Dinamikusan növekvő, közel 400 milliárd Ft vagyont kezelő banki hátterű Alapkezelő részvény portfólió menedzsert keres
Feladatok
  • a részvényportfóliók stratégiai és taktikai eszközallokációjának kialakítása
  • befektetési döntések meghozatalában való részvétel
  • benchmark-követő és abszolút hozam portfóliók és alapok kezelése
  • befektetési döntések végrehajtása, napi vagyonkezelői feladatok ellátása (üzletkötés, tranzakciók rögzítése)
  • kapcsolattartás a piaci szereplőkkel
  • hazai és nemzetközi makrogazdasági, valamint részvénypiaci elemzések készítése
  • a portfóliók teljesítményének elemzése, peer group analízis, teljesítmény attribúció mérése
  • értékesítést támogató anyagok elkészítésében történő részvétel

Elvárások
  • jártasság ETF stratégiák kialakításában, egyedi részvények kiválasztásában
  • fejlett és fejlődő részvénypiacok komplex, átfogó ismerete
  • szakirányú felsőfokú végzettség (CFA, EFFAS végzettség előnyt jelent)
  • legalább 5 éves alapkezelői/portfóliókezelői tapasztalat
  • Bloomberg és MS Office emelt szintű ismerete
  • magas szintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás

Mit kínálunk
  • felelősségteljes, önálló, szakmai munkavégzés
  • biztos háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatal, dinamikus csapat

Elérhetőségek
allashirdetes@portfolio.hu