Az OTP Alapkezelő Zrt. titkársági asszisztenst keres (x)

A piacvezető hazai alap- és vagyonkezelő a társaság titkárságára gyakorlattal rendelkező asszisztenst keres.

Feladatok:
  • Iratkezelés, levelezés, postázás
  • A jogszabályok szerinti bejelentési kötelezettségek kezelése
  • Az üzletmenethez szükséges eszközök beszerzése, az iroda üzemeltetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Kapcsolattartás az OTP Csoport társosztályaival, üzleti területeivel
  • Közreműködés az üzletmenethez szükséges beszámolók, prezentációk elkészítésében
  • Üzleti utazások, találkozók, tréningek szervezése
  • Vendégfogadás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Sikeres, fiatal csapat

Pénzügyi szolgáltatónál szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal 2015. június 9-ig az office@otpalap.hu e-mail címen.