A Portfolio webfeljesztőt keres (x)

Fejleszd velünk a Portfolio csoport hírportáljait! A Portfolio csoport IT csapatába egy rátermett webfeljesztőt várunk.
Főbb feladatok:
  • Nagy látogatottságú weboldalak elkészítésében/fejlesztésében való részvétel
  • Adatszolgáltatás, adatok vizuális megjelenítésével kapcsolatos fejlesztések
  • Cégünk egyéb fejlesztési projektjeiben való részvétel
  • Tesztelés és dokumentálás

Elvárásaink:
  • Szakirányú informatikai végzettség
  • Objektum orientált PHP programozásban magas szintű jártasság
  • SQL átfogó ismerete
  • MVC keretrendszerek ismerete (Laravel előny)
  • Verziókezelésben szerzett tapasztalat (Git, SVN)
  • JavaScript, HTML, Ajax, CSS
  • Logikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, folyamatos tanulás
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:
  • Komplex rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Bootstrap jártasság
  • Linux ismeret
  • Biztonsági megoldások ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos technológiákat alkalmazó nagy terhelésű rendszereket, amik kiváló terepet nyújtanak a szakmai fejlődésedhez
  • Barátságos és modern vállalati kultúrát
  • Jó csapatot és színvonalas munkakörnyezetet az Árpád híd budai hídfőjénél

Fényképes önéletrajzodat az itjob@portfolio.hu címre küldd!