Könyvelőt keres a Portfolio Csoport (x)

Dinamikusan fejlődő és sokszínű tevékenységi körrel rendelkező cégcsoportunk KÖNYVELŐ munkatársat keres.
Ha szereted a kihívásokat, a változatos munkát, és szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:
  • bizonylatok teljes körű könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • közreműködés a beszámoló elkészítésében

Munkakör betöltésének feltételei:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves könyvelői gyakorlat

Előnyt jelent:
  • mérlegképes könyvelő regisztráció
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • modern munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 3. kerület

Szakmai önéletrajzodat az allas@portfolio.hu-ra várjuk, 2019. augusztus 31-ig.