Az MKB-Pannónia Alapkezelő Zrt. back-office munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

A hazai alapkezelési piac meghatározó szereplője, az MKB-Pannónia Alapkezelő Zrt., back-office csapatába tapasztalt back-office munkatársat keres.

Az ideális jelölt

  • legalább 3 év alapkezelői, letétkezelői tapasztalattal rendelkezik
  • proaktív, önálló gondolkodású
  • precíz és
  • jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.

A jövendő munkatárs feladatkörébe tartozik főként:

  • értékpapír, deviza és határidős ügyletek elszámolása, adminisztrációja
  • napi nettó eszközérték számítás
  • ügyfél riportok készítése
  • kapcsolattartás banki partnerekkel, letétkezelőkkel, ügyfelekkel
  • törzsadatok karbantartása
  • részvétel a befektetés-nyilvántartó rendszer fejlesztésének tesztelésében

A munkakör betöltésénél előnyt élvez, aki

  • rendelkezik valamilyen befektetéskezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgával (VAP, tőzsdei szakvizsga)
  • Bloomberg adatlekérdezési ismeretei vannak
  • Trasset rendszert ismeri

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • kiváló csapat, 20 éves tapasztalattal rendelkező segítőkész kollegákkal

Szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel az alábbi címre várjuk: bedenek.melinda@mkbp.hu

Munkakezdés akár azonnal!