A Portfolio.hu Senior Key-account Manager munkatársat keres (x)

Magyarország piacvezető gazdasági médiacsoportja, a Portfolio.hu dinamikusan bővülő online, mobil, offline felületei és rendezvényei integrált értékesítéséhez
Senior Key-account Manager pozícióba

munkatársat keres.

Elvárások:
  • Több éves értékesítési tapasztalat
  • Aktív ügyfélkapcsolatok, bizonyított eredményesség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Eredménycentrikusság, belső motiváció
  • Jó tárgyalási és prezentációs készség, csapatszellem

Előnyt jelent:
  • Média vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Direkt és/vagy ügynökségi kapcsolatrendszer
  • Sales, marketing vagy gazdasági végzettség
  • További nyelvismeret
  • Internetes, informatikai háttérismeretek

Feladatok:
  • A meglévő hirdetői körrel való kiváló kapcsolat ápolása
  • Új hirdetők megkeresése
  • Termékfejlesztés, innováció

Amit kínálunk:
  • A dinamikusan fejlődő cégcsoporton belül folyamatosan bővülő, minőségi termékkört
  • Jól teljesítő, magas elégedettségű ügyfélkör, szektor fókusz
  • A médiapiacon egyedülálló szakmai és infrastrukturális támogatás
  • Versenyképes jutalék alapú jövedelem
  • Régiós karrierlehetőség

Jelentkezés: fényképes angol és magyar CV és motivációs levéllel a job@portfolio.hu címre.