Az MNB megelőzési és vizsgálati szakértő munkatársat keres (x)

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot ír ki a Bankbiztonsági igazgatóság, Megelőzési és vizsgálati főosztály területen
MEGELŐZÉSI ÉS VIZSGÁLATI SZAKÉRTŐ

munkakör betöltésére.
Főbb feladatok:

Részleteiben:
  • közreműködés a Bank munkavállalóival kapcsolatos humánkockázat-szűrési tevékenységben;
  • közreműködés a biztonsági kockázatot jelentő tevékenységek kiszűrésében;
  • humánkockázati események felmerülése esetén az esemény feltárása, vizsgálata;
  • kapcsolattartás rendvédelmi szervekkel, nemzetbiztonsági szolgálatokkal;
  • részvétel a pénzmosás- és terrorizmus finanszírozása elleni intézményi feladatok végrehajtásában;

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (jogi egyetem és szakvizsga előny);
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office alkalmazások gyakorlati ismerete;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Banki illetve pénzügyi felügyeleti területen szerzett tapasztalat, a pénzügyi intézményrendszer alapos ismerete.
  • Rendvédelmi szervnél (Rendőrség, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, nemzetbiztonsági szolgálatok) szerzett tapasztalat.
  • Humán- illetve üzleti kockázati folyamatok ismerete.
  • Komplex munkafolyamatok vizsgálatában szerzett tapasztalat.
  • Pénzmosás-, terrorizmus finanszírozása megelőzése terület ismerete, itt szerzett tapasztalat.
  • Önálló, konstruktív munkavégzésre való képesség.
  • Érvényes, (korábban: "C" típusú) nemzetbiztonsági ellenőrzés.

A munkavégzés helye:
  • Az MNB székhelye és telephelyei.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem.
  • Felelősségteljes munkakör.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Pályázati anyagát - önéletrajzát, a szükséges végzettséget, szakképesítést igazoló dokumentumok másolatával együtt - az MNB internet oldalán (www.mnb.hu/karrier) történő regisztrációs folyamat segítségével - küldje el 2014. április 19. napjáig!
Pályázatát bizalmasan kezeljük!
További elérhetőségek: MNB Személyügyi igazgatóság, job@mnb.hu