Marketinges szakembert keres a Portfolio (x)

Magyarország első számú konferenciaszervezője, a Portfolio Csoport marketing szakértőt keres szuperdinamikus rendezvényes csapatába. Ha van néhány év marketinges tapasztalatod, a kisujjadban van az online marketing és nem félsz a kihívásoktól, akkor itt a helyed.
Szeretnénk veled dolgozni, ha:
  • MSC vagy BSC diplomád van marketing és/vagy közgazdasági területen
  • Legalább 3-5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel (marketing, kampánymenedzsment)
  • Komplexen tudsz és szeretsz gondolkozni
  • Proaktív személyiség vagy
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van
  • Jó kommunikációs és meggyőző készségekkel rendelkezel
  • Online marketing tapasztalattal rendelkezel

A feladataid a következők lennének:
  • Online marketing kampányok menedzselése
  • Marketing csatornák összegyűjtése, értékelése, új lehetőségek után kutatás, megvalósítás
  • Google hirdetések, social media kezelése
  • Hírlevél kampányok menedzselése
  • Megjelenések mérése, elemzése, optimalizálása /Google Analytics ismeretek/
  • Marketing kutatások szervezése, előszítése, megvalósítása, kiértékelése
  • Sales tevékenység támogatása

Amit kínálunk:
  • Izgalmas, nemzetközi projektek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Attraktív bérezési struktúra
  • Fejlődési, tanulás lehetőség

Munkavégzés helye:
  • A Portfolio szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)

Munkavégzés ideje:
  • Teljes munkaidő

A jelentkezőktől önéletrajzot az allas@portfolio.hu e-mail címre várunk.