A VIG Befektetési Alapkezelő Magyarország Zrt. Sales managert keres (x)

Álláshirdetés

A bécsi székhelyű VIG Group és a Magyar Állam, mint új tulajdonosok (55%-45%) által elfogadott stratégiánk mentén Magyarország legerősebb vagyonkezelő csapatát építjük. Három év alatt megháromszorozódó kezelt vagyon állományt tervezünk és az első három magyar piaci szereplő közé kívánunk nőni.

A budapesti központú VIG Befektetési Alapkezelő Magyarország Zrt. (korábban Aegon Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.) jelenleg HUF 1115,46 milliárd* vagyont kezel. A jelenlegi és az újonnan jött impozáns lehetőségek még hatékonyabb kiaknázásának érdekében az értékesítési területre keressük új munkatársunkat. (*2023.03.31.)

Sales manager (Értékesítés támogató)

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • A VIG Befektetési Alapkezelő Magyarország Zrt. befektetési alap termékpalettájának és vagyonkezelési szolgáltatásainak értékesítése (Elsődleges fókusz: Magyarországon, Másodlagos fókusz: VIG Group-hoz kapcsolódóan külföldön)
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel (Elsődleges fókusz: bankok, brókercégek, befektetési vállalkozások, Másodlagos fókusz: intézményi ügyfelek)
  • Új ügyfelek megkeresése (Elsődleges fókusz: bankok, brókercégek, befektetési vállalkozások, Másodlagos fókusz: intézményi ügyfelek)
  • Értékesítési csatornák fejlesztése (Elsődlegesen: magyar, másodlagosan: VIG Group-hoz kapcsolódóan külföldön)
  • Ügyfélkör számára rendszeres szakmai tréningek, prezentációk, előadások megtartása
  • Tárgyalások megszervezése és lefolytatása
  • Szoros együttműködés az Alapkezelő Értékesítési Igazgatóságával, a Banki és Intézményi Értékesítési Vezetővel és az Alapkezelő egyéb releváns területeivel
  • Jelentési tevékenységek: Az ügyféltalálkozók eredményeinek közlése a kulcsfontosságú üzleti szereplőkkel, a napi tevékenységek megfelelő adminisztrációja, releváns és pontos vezetői jelentések készítése prezentációs célokra az előírtak szerint.
  • Értékesítési célok teljesítése és elérése
  • A piac és a versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • Szakirányú felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves pénzügyi/privátbanki/alapkezelői/befektetési szektorban értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Befektetési pénzügyi termékek, piacok mélyreható ismerete
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)

ELŐNYT jelent Számodra

  • Meglévő értékesítési kapcsolatrendszer
  • A magyar befektetési piac ismerete

Egyéb ELVÁRÁSOK

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jellemző Rád a megbízhatóság, pontosság, precizitás és a határidők betartása
  • Értékesítési, ügyfélkezelési véna
  • Képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni, de egyúttal szívesen dolgozol csapatban, másokkal együttműködve is
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új feladatok megoldására
  • Dinamikus, sikerorientált személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • kötetlen munkarend
  • részben otthonról történő munkavégzés lehetősége
  • stabil multinacionális vállalati háttér és infrastruktúra
  • széleskörű ismeretek és tapasztalatok megszerzésének lehetősége
  • folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük, jelentkezzen Karrier Portál oldalunkon:

Sales manager (Értékesítés támogató) - Aegon karrier portál