Az FGSZ Zrt. folyamatirányítás szervezetéhez folyamatirányítási szakértőt keres (x)

Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés -Folyamatirányítás szervezetéhez munkatársat keres
Folyamatirányítási szakértő munkakörbe.
Munkavégzés helye: Siófok

Feladatok:

  • Speciális üzleti alkalmazások komplex szerver és kliens oldali üzemeltetése.
  • Alapszoftver és hardverüzemeltetés, valamint az ezzel kapcsolatos támogatói munka koordinálása.
  • Üzemeltetési dokumentációk, utasítások, műszaki tartalmak és munkadokumentumok készítése.
  • Fejlesztési koncepciók kidolgozása, fejlesztési folyamat követése, átvétel.
  • Üzemeltetési tesztek kidolgozása, végrehajtása, illetve teszt folyamat koordinálása.
  • Üzemeltetést támogató szoftver megoldások (eljárások, programok) kialakítása és alkalmazása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Relációs adatbázisok (alapvetően Oracle) ismerete, gyakorlat.
  • Készség szintű SQL és PLSQL ismeretek, gyakorlat.
  • UNIX/LINUX rendszerek ismerete, üzemeltetői gyakorlat.
  • Webes alkalmazásfejlesztő ismeretek (HTML, Javascript, JQuery).
  • Középfokú, szakirányú angol nyelvtudás (mind írásos, mind verbális készség).
  • Problémamegoldó, rendszerező és önálló munkavégző képesség.
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Objektumorientált programozási környezetben szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú angol állami nyelvvizsga, illetve angol nyelvterületen szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat.
  • Oracle DBA, SQL/PLSQL vagy JAVA programozói bizonyítvány.
  • Web szerver üzemeltetési tapasztalat.
  • Folyamatirányító, illetőleg telemechanikai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat.
  • PHP, CSS, XML, Javascript, AdobeFlex ismeret és gyakorlat.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az msiposne@fgsz.hu e-mail címre benyújtani.