Generali Alapkezelő Zrt. értékesítési vezető munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

Kik vagyunk?

A Generali Alapkezelőnél szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy mind a magán, mind az intézményi ügyfeleink számára biztosítani tudjuk az igényeikhez, hozamelvárásaikhoz, kockázatvállaló képességükhöz legjobban illeszkedő befektetési portfóliók kialakítását. Összetartó csapatként ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • A meglévő és potenciális ügyfélkör befektetési igényeinek alapos megismerése, követése, az ügyfelek befektetésekkel, vagyonkezeléssel, megtakarításokkal kapcsolatos, teljeskörű és magas színvonalú kiszolgálása.
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség fokozása.
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben.
  • Prezentációk tartása partnerek részére.
  • Értékesítési támogatás nyújtása a Generali csoporton belül.

Kit keresünk?

Egy analitikus és innovatív gondolkodásmódú szakértőre van szükségünk, aki:

  • főiskolai vagy egyetemi (preferáltan) közgazdasági diplomával;
  • releváns pénzügyi szektorban szerzett tapasztalattal;
  • pénz- és tőkepiaci tapasztalattal, értékpapír jogi és piaci ismeretekkel;
  • aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt) rendelkezik;
  • valamint akinek erős kommunikációs és együttműködési képessége;
  • ügyfélközpontú, empatikus gondolkodása;
  • precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzése;
  • illetve lényeglátása és jó problémamegoldó képessége van.

Előnyt jelent

  • a szakmai múlt szempontjából előny életbiztosítóval történt együttműködési tapasztalat​

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44..);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messzire menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezéshez kérjük küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.