Könyvvizsgáló üzletágunk szakmai csapatába keresünk Senior könyvizsgáló munkatársat. (x)

Álláshirdetés
  • Érdekel különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése?
  • Szívesen veszel részt ügyfeleink tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában?
  • Nyitott vagy a közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtésére és elemzésére?
  • Képesnek érzed magad a könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálására és összegzésére, és a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzésére?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, várjuk jelentkezésed, hogy személyesen is megismerhessünk.

Milyen feladataid lesznek?

  • Részvétel a könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Személyes és virtuális ügyféltalálkozók,
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása,
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása,
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése,
  • Részvétel átvilágítási munkákban.

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év releváns tapasztalatot könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál);
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettséget (diploma);
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelv használatát szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést;
  • Határozottságot és kiváló kommunikációs képességet;
  • Ha kell csapatmunkát, vagy önálló munkavégzést

Mit kínálunk?

  • Szakmai tudásod és tapasztalatod alapján versenyképes bért és juttatásokat;
  • Továbbképzési lehetőségeket szakmai tudásod bővítésére;
  • Változatos munkát egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • Rugalmas, részleges otthoni munkavégzést, csökkentett nyári munkaidőt és extra szabadságot biztosítunk a munka – magánélet közötti egyensúly megtartásáért,

Jelentkezésedet, önéletrajzodat a job@rsm.hu  email címre várjuk, vagy jelentkezz online, az alábbi linkre kattintva. JELENTKEZÉS A SENIOR KÖNYVVIZSGÁLÓ POZÍCIÓRA

(X)