Az OTP Alapkezelő Zrt. Junior likviditáskezelő és elemző munkatársat keres (x)

Álláshirdetés
Az OTP Bank leányvállalata, az OTP Alapkezelő Zrt. Junior likviditáskezelő és elemző pozícióba munkatársat keres.

Kitűzött feladatok:

  • A napi cash-menedzsment, likviditáskezelés támogatása
  • A társaság számítógépes front-office rendszereiben az ügyletek pontos és naprakész rögzítése/nyilvántartása
  • Részvétel új front-office modulok/riportok specifikálásában és tesztelésében
  • Kötvénypiaci elemzések előkészítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő gazdasági tanulmányok
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Excel magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Befektetéselemzéshez kötődő ismeretek, tanulmányok
  • CFA képesítés, vagy megkezdett tanulmányok
  • Programozói készségek
  • Releváns szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Egyedülálló hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Közreműködés Magyarország legnagyobb befektetési alapjainak kezelésében
  • Versenyképes juttatások
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Minőségi munkahelyi környezet
  • Teljesítményalapú kiegészítő bérezés

A munkavégzés helyszíne a II. kerület, home office lehetőséggel.

A jelentkezéseket fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk az allas@otpalap.hu e-mail címre Junior likviditáskezelő és elemző tárgy megjelöléssel.